hub.brussels > Over ons > Ons organigram

Ons organigram

Raad van bestuur

Evelyne Huytebroeck

Voorzitster van de Raad van Bestuur

Lydia Desloover

Vicevoorzitster van de Raad van Bestuur

Mimi Crahaij

Bestuurslid

Sevan Holemans

Bestuurslid

Mourad Maïmouni

Bestuurslid

Noémie Roger

Bestuurslid

Philippe Van Muylder

Bestuurslid

Isha Lambrechts

Bestuurslid

Laura Squartini

lsquartini@hub.brussels

Algemene directie

Isabelle Grippa

CEO ceo@hub.brussels

Annelore Isaac

Adjunct CEO ceo@hub.brussels

Catherine Jansen

Directrice Governance cjansen@hub.brussels

Arnaud Texier

Conseiller Stratégique à la direction générale atexier@hub.brussels

Directiecomité

Isabelle Grippa

CEO ceo@hub.brussels

Annelore Isaac

Adjunct CEO ceo@hub.brussels

Bénédicte Wilders

Directeur a.i. Onderzoek & Ontwerp bwilders@hub.brussels

Philip Feytons

Directeur Internationaal Netwerk pfeytons@hub.brussels

Françoise Lambotte

Directrice 1819, Partnerschappen & Netwerken flambotte@hub.brussels

Denis Nackers

Directeur Corporate Diensten dnackers@hub.brussels

Isabelle Laverge

Directrice Steun voor internationalisering ilaverge@hub.brussels