hub.brussels > Over ons > Ons organigram

Ons organigram

Raad van bestuur

Evelyne Huytebroeck

Voorzitster van de Raad van Bestuur

Lydia Desloover

Adjunct-voorzitster van de Raad van Bestuur

Mimi Crahaij

Bestuurslid

Alexandre Dermine

Bestuurslid

Sevan Holemans

Bestuurslid

Mourad Maïmouni

Bestuurslid

Noémie Roger

Bestuurslid

Jérôme Thomas

Bestuurslid

Ben Vandoren

Bestuurslid

Philippe Van Muylder

Bestuurslid

Olivier Willocx

Bestuurslid

Algemene directie

Isabelle Grippa

CEO ceo@hub.brussels

Annelore Isaac

Adjunct CEO ceo@hub.brussels

Catherine Jansen

Directrice Governance cjansen@hub.brussels

Anthony Naralingom

Senior Strategisch CEO Advisor anaralingom@hub.brussels

Bénédicte Wilders

Senior Strategisch CEO Advisor bwilders@hub.brussels

Directiecomité

Isabelle Grippa

CEO ceo@hub.brussels

Annelore Isaac

Adjunct CEO ceo@hub.brussels

Julien Bacq

Directeur Onderzoek en Ontwikkeling jbacq@hub.brussels

Philip Feytons

Directeur Internationaal Netwerk pfeytons@hub.brussels

Françoise Lambotte

Directrice 1819, Partnerschappen & Netwerken flambotte@hub.brussels

Denis Nackers

Directeur Corporate Diensten dnackers@hub.brussels

Arnaud Texier

Directeur van het Department Sectoriële en Thematische Begeleiding atexier@hub.brussels

Isabelle Laverge

Directrice Steun voor internationalisering ilaverge@hub.brussels