hub.brussels > Over ons > Ons organigram

Ons organigram

Raad van bestuur

Olivier Poulaert

Voorzitter van de raad van bestuur

Johan Basiliades

Vicevoorzitter van de raad van bestuur

Lydia Desloover

Bestuurder

Xavier Lepoivre

Bestuurder

Véronique Peters

Bestuurder

Philippe Van Muylder

Bestuurder

Didier Wauters

Bestuurder

Olivier Willocx

Bestuurder

Algemene directie

Isabelle Grippa

CEO ceo@hub.brussels

Annelore Isaac

Adjunct-CEO ceo@hub.brussels

Arnaud Texier

Senior Strategic CEO Advisor atexier@hub.brussels

Bénédicte Wilders

Senior Strategic CEO Advisor bwilders@hub.brussels

Catherine Jansen

Directrice Gouvernance cjansen@hub.brussels

Directiecomité

Isabelle Grippa

CEO ceo@hub.brussels

Annelore Isaac

Adjunct-CEO ceo@hub.brussels

Julien Bacq

Directeur Onderzoek & Ontwikkeling jbacq@hub.brussels

Philip Feytons

Directeur Internationaal Netwerk pfeytons@hub.brussels

Françoise Lambotte

Directrice 1819, Partnerschappen & Netwerken flambotte@hub.brussels

Denis Nackers

Directeur Corporate Services dnackers@hub.brussels

Tania Van Loon

Directrice Sectorale & thematische begeleiding tvanloon@hub.brussels

Open functie

Directeur.trice Internationalisation Support