hub.brussels > Over ons > Ons organigram

Ons organigram

Raad van bestuur

Olivier Poulaert

Voorzitter van de Raad van Bestuur

Johan Basiliades

Adjunct-voorzitter van de Raad van Bestuur

Lydia Desloover

Bestuurslid

Xavier Lepoivre

Bestuurslid

Véronique Peters

Bestuurslid

Philippe Van Muylder

Bestuurslid

Didier Wauters

Bestuurslid

Olivier Willocx

Bestuurslid

Algemene directie

Isabelle Grippa

CEO ceo@hub.brussels

Annelore Isaac

Adjunct CEO ceo@hub.brussels

Arnaud Texier

Senior Strategisch CEO Advisor atexier@hub.brussels

Bénédicte Wilders

Senior Strategisch CEO Advisor bwilders@hub.brussels

Catherine Jansen

Directrice Governance cjansen@hub.brussels

Directiecomité

Isabelle Grippa

CEO ceo@hub.brussels

Annelore Isaac

Adjunct CEO ceo@hub.brussels

Julien Bacq

Directeur Onderzoek en Ontwikkeling jbacq@hub.brussels

Philip Feytons

Directeur Internationaal Netwerk pfeytons@hub.brussels

Françoise Lambotte

Directrice 1819, Partnerschappen & Netwerken flambotte@hub.brussels

Denis Nackers

Directeur Corporate Diensten dnackers@hub.brussels

Tania Van Loon

Directrice Sectoraal & Thematisch Steun tvanloon@hub.brussels

Isabelle Laverge

Directrice Steun voor internationalisering