hub.brussels > Volledige lijst van Economische en Commerciële Attachés

Onze Economische en handelsattachés zijn verspreid over de hele wereld …

  • Ze treden op als uw contact- en tussenpersonen op de buitenlandse markten.
  • Ze wijzen u op de bijzonderheden van de verschillende markten en samen met u perfectioneren ze uw exportproject: wetgeving, concurrentie, toegangsvoorwaarden, vergunningen …
  • Ze bieden u een gepersonaliseerde begeleiding, in Brussel op de Contact Days of ter plaatse tijdens een individuele prospectiereis, een economische missie, beurzen of salons.
  • Ze vergemakkelijken de toegang tot zowel de bevoegdheden als de ondernemingen in het land dankzij hun lokale klantenportefuille en hun kennis van de lokale gebruiken.

Afrique

Sébastien Hardy (BRU)

Economisch en handelsattaché | Tunesië - Algerije

+21 6 7 179 33 51

BELGISCHE AMBASSADE
Rue du 1er Juin 1955, 47
1082 Mutuelleville
Tunisie

shardy@hub.brussels

Jérôme Roux (BRU)

Economisch en handelsattaché | Democratische Republiek Congo - Congo Brazzaville

+ 243 815 04 82 71

BELGISCHE AMBASSADE
Building du Cinquantenaire
Place du 27 Octobre

kinshasa@hub.brussels

Ivan Korsak (BRU)

Economisch en handelsattaché | Kenia - Burundi - Rwanda - Tanzania - Oeganda

+254 20 405 20 90

BELGISCHE AMBASSADE
NG-205 Ngor-Diarama
Dakar – Sénégal

nairobi@hub.brussels

Ivan Korsak (BRU)

Economisch en handelsattaché | Senegal

+254 20 405 20 90

AMBASSADE DE BELGIQUE
NG-205 Ngor-Diarama
Dakar – Sénégal

dakar@hub.brussels

Jean-Pierre Muller (WAL)

Economisch en handelsattaché | Zuid-Afrika-Botswana-Lesotho-Madagascar-Malawi-Mauritius-Mozambique-Namibië-Swaziland-Zambia-Zimbabwe

+27 11 463 03 78

CONSULAAT-GENERAAL VAN BELGIË
Fairway Office Park
Sable House
52 Grosvenor Road
Bryanston 2021 (Johannesburg)

johannesbourg@awex-wallonia.com

Guillaume de Bassompierre (WAL)

Economisch en handelsattaché | Ivoorkust-Benin-Burkina Faso-Guinée Bissau-Liberia-Sierra Leone-Togo

+ 225 22 48 40 77

BELGISCHE AMBASSADE
Cocody ambassades
Rue du Bélier - rue A56
01 BP 1800 ABIDJAN 01

abidjan@awex-wallonia.com

Haguer Magdi (VL)

Economisch en handelsattaché | Egypte - Djibouti - Erythrea - Ethiopië - Soedan - Tjaad

+20 22 792 38 57

BELGISCHE AMBASSADE
20, Kamel El Shennawi Street
P.O. Box 37 Garden City
11511 Cairo

cairo@fitagency.com

Jude Acolatse (VL)

Economisch en handelsattaché | Ghana

+233 50 034 9000

15 Pinegreen Avenue
Tantra Hill - GA West Municipal
Greater Accra
Ghana

accra@fitagency.com

Takis Kakayannis (WAL)

Economisch en handelsattaché | Marokko - Mauritanië - Kaapverdische eilanden - Mali

+ 212 522 26 80 27

CONSULAAT-GENERAAL VAN BELGIË
9 Rue Al Farabi
20070 CASABLANCA

casablanca@awex-wallonia.com

Zuid- en Midden-Amerika

Stefano Missir di Lusignano (BRU)

Economisch en handelsattaché | Brazilië (Rio de Janeiro)

+55 21 22 95 16 30

CONSULAAT GENERAAL VAN BEGIË
Rua Lauro Müller, 116
Room 602, Botafogo
RJ 22290-160 Rio de Janeiro

riodejaneiro@hub.brussels

Jean Serge Dias De Sousa (BRU)

Economisch en handelsattaché | Cuba

+53 7 204 46 88

BELGISCHE AMBASSADE
Calle 8 # 309
entre 3ra y 5ta ave
Miramar, Playa
CIUDAD DE LA HAVANA

havana@hub.brussels

Jimena Villar (BRU)

Economisch en handelsattaché | Uruguay - Paraguay

+598 2 628 07 28

1248, Dr Luis A. de Herrera, Ofic. 714
C.P. 11300 Montevideo - Uruguay

montevideo@hub.brussels

Martin Cardoen (WAL)

Economisch en handelsattaché | Argentinië

+54 11 4313 9739

BELGISCHE AMBASSADE
Edificio Porteno Plaza II, Olga Cossettini 831, 4° Piso
C1107BVA - Ciudad de Buenos
Argentina

buenosaires@awex-wallonia.com

Rodrigo Dos Santos Garcia Alves (WAL)

Economisch en handelsattaché | Braziliël (Sao Paulo)

+55 11 3262 4556

CONSULAAT GENERAAL VAN BELGIË
Paulista Corporate
Avenida Paulista, 1636 - sala 1110
01310-200 São Paulo, SP

saopaulo@awex-wallonia.com

Emmanuelle Dienga (WAL)

Economisch en handelsattaché | Chili - Bolivië

+ 56 2 223 23 623

BELGISCHE AMBASSADE
Carmencita 25 - Las Condes
Santiago de Chile

santiago@awex-wallonia.com

Marjorie Inghels (WAL)

Economisch en handelsattaché | Colombia - Ecuador

+57 1 328 70 70

BELGISCHE AMBASSADE
Calle 92 No 11 – 51 Of. 503
Bogota

bogota@awex-wallonia.com

Wim Van Cauteren (VL)

Economisch en handelsattaché | Mexico

+52 55 52 81 59 22

BELGISCHE AMBASSADE
41, Avenida Alfredo Musset
Col. Polanco
MX - 11550 México City D.F.
México

mexico@fitagency.com

Pierre Annoye (WAL)

Economisch en handelsattaché | Panama

+507 302 3504

BELGISCHE AMBASSADE
Torre Optima, Av. Samuel Lewis con Calle 55 Este,
Piso 13, Ciudad de Panamá
Panama

panama@awex-wallonia.com

Pieter Embo (VL)

Economisch en handelsattaché | Peru

+ 51 1 241 75 66

BELGISCHE AMBASSADE
Avenida Angamos Oeste, 380 Miraflores
18 Lima
Peru

lima@fitagency.com

Pieter Embo (VL)

Economisch en handelsattaché | Peru

+ 51 1 241 75 66

BELGISCHE AMBASSADE
Avenida Angamos Oeste, 380 Miraflores
18 Lima
Peru

lima@fitagency.com

Amérique du Nord​

Gilles Bredas (BRU)

Economisch en handelsattaché | Canada (Montreal)

+1 514 286 15 81

CONSULAAT GENERAAL VAN BELGIË
1010 Sherbrooke Ouest, Bureau 2404
H3A 2R7 Montréal, QC

montreal@hub.brussels

Bart Schobben (BRU)

Economisch en handelsattaché | Canada (Vancouver)

+1 604 770 3505

CONSULAAT VAN BELGIË
221 West Esplanade (Suite 412)
North Vancouver, BC, V7M3J3

vancouver@hub.brussels

Frank Murari (WAL)

Economisch en handelsattaché | Canada (Toronto)

+1 416 515 77 77

2 Bloor Street West, suite 2508 Box 86
Toronto ON M4W 3E2

toronto@awex-wallonia.com

Conny Van Wulpen (VL)

Economisch en handelsattaché | Verenigde Staten (Atlanta)

+1 404 659 96 11

CONSULAAT-GENERAAL VAN BELGIË
235, Peachtree Street, N.E.
Peachtree Center North Tower, suite 810
US - Atlanta, GA 30303

atlanta@fitagency.com

Piet Morisse (VL)

Economisch en handelsattaché | Verenigde Staten (Chicago)

+1 312 251 06 22

150 North Wacker Drive, Suite 2100
Chicago, Illinois 60606
United States of America

chicago@fitagency.com

Yves Dubus (WAL)

Economisch en handelsattaché | Verenigde Staten (Houston)

+1 713 863 11 10

BELGISCHE HANDELSCOMMISSIE
5300 Memorial Drive, Suite 625
Houston, Texas 77007

houston@awex-wallonia.com

Kathlijn Fruithof (BRU)

Economisch en handelsattaché | Verenigde Staten (New-York + Bahamas)

T. +1 212-399-8522 +1 646 745-0346

885 Second Avenue, 41st Floor
New York, NY 10017 USA

newyork@hub.brussels

Eric Gabrys (BRU)

Economisch en handelsattaché | Verenigde Staten (San Francisco - Silicon Valley)

+ 1 415 291 01 30

155 Montgomery Street
Suite 409
SAN FRANCISCO CA 94104

sanfrancisco@hub.brussels

Laurent Pierart (WAL)

Economisch en handelsattaché | Verenigde Staten (Washington)

+1 202 625 58 52

BELGISCHE AMBASSADE
3330 Garfield street NW
Washington DC 20008

washington@awex-wallonia.com

Azie en Oceanie

Mattias Debroyer (BRU)

Economisch en handelsattaché | China (Shanghai)

+86 21 64 37 52 24

CONSULAAT GENERAAL VAN BELGIË
127 Wu Yi Road
200050 SHANGHAI

shanghai@hub.brussels

Jean-François Aernouts (BRU)

Economisch en handelsattaché | India (Chennai)

+91 44 28 33 04 72

18, III floor, YAFA Tower
Khader Nawaz Khan Road
Nungambakkam
Chennai 600 034

chennai@hub.brussels

Gino Nale (BRU)

Economisch en handelsattaché | Israël - Palestijnse Gebieden

+972 544 792 792

BELGISCHE AMBASSADE
Abba Hillel street, 12 A
Sasoon Hugi building, 15th floor
5250606 Ramat Gan

telaviv@hub.brussels

William Delsemme (BRU)

Economisch en handelsattaché | Japan

+81 3 35 56 24 31


BELGISCHE AMBASSADE
5-4Nibancho
Chiyoda-ku, Tokyo 102-0084
Japan

tokyo@hub.brussels

Sam Servaes (BRU)

Economisch en handelsattaché | Koeweit - Bahrein - Qatar

+965 253 760 53



BELGISCHE AMBASSADE
PO Box 3280 Safat
13033 KUWAIT

kuwait@hub.brussels

Nada Abdul Rahim (BRU)

Economisch en handelsattaché | Libanon - Jordanië

+961 1 97 60 08


BELGISCHE AMBASSADE
Immeuble Azarieh - block A
Rue Emir Béchir - 10ème étage
B.P. 11-9555
Riad El Solh 1107 2290 - Beyrouth

beirut@hub.brussels

Rudi Mertens (BRU)

Economisch en handelsattaché | Singapore

+ 65 6 251 00 79


BELGISCHE AMBASSADE
TradeOffice Brussels
51 Goldhill Plaza #21-11/12
308900 Singapore

singapore@hub.brussels

Tran Thi Hien (BRU)

Economisch en handelsattaché | Vietnam

+84 4 39 34 61 82


BELGISCHE AMBASSADE
Somerset Grand Hanoi
Offices Building, 9th Floor
49 Hai Ba Trung Street
Hoan Kiem District
HANOI

hanoi@hub.brussels

Ebtisam Ahmed (VL)

Economische en handelsattaché | Saudi-Arabië - Oman - Jemen

+966 11 480 17 60

BELGISCHE AMBASSADE
P.O. BOX 94396
SA - Riyadh 11693
Arabie Saoudite

riyadh@fitagency.com

Wouter Vanhees (VL)

Economisch en handelsattaché | Cambodja

+84 904 60 65 59

BELGISCHE AMBASSADE
Hanoi Towers, 9th Floor
49 Hai Ba Trung Street
Hoan Kiem District
HANOI

hanoi@fitagency.com

Katrien Leinders (VL)

Economisch en handelsattaché | China (Hong Kong - Macau)

+85 22 523 22 46

CONSULAAT GENERAAL VAN BELGIË
St. John's Building 9/F
33, Garden Road, Central
CN - Hong Kong

hongkong@fitagency.com

Justine Colognesi (WAL)

Economisch en handelsattaché | China ( Peking - Mongolië)

+86 10 65 32 66 95

BELGISCHE AMBASSADE
6, San Li Tun Lu
100 600 Beijing

awexbrubeijing@188.com

Marc De Vestele (WAL)

Economisch en handelsattaché | Zuid Korea

+82 2 749 50 61

BELGISCHE AMBASSADE
737-10, Hannam 2-dong
Yongsan-gu, Seoul 04349

info@belgiumtrade.or.kr

Anja Heinen (WAL)

Economisch en handelsattaché | Verenigde Arabische Emiraten (Abu Dhabi)

+971 4 332 31 23

Al Masaood Tower 6th floor
Hamdan Street
P.O. BOX 3686
ABU DHABI - UAE

abudhabi@awex-wallonia.com

Anja Heinen (WAL)

Economisch en handelsattaché | Verenigde Arabische Emiraten (Dubai)

+971 2 634 88 08

Belgian Trade Center
WTC 14th floor
P.O.Box 9500, Dubai, UAE

dubai@awex-wallonia.com

Emmanuelle Timmermans (WAL)

Economisch en handelsattaché | India (Mumbaï)

+91 22 26 52 10 25

CONSULAAT-GENERAAL VAN BELGIË
TCG Financial Centre,7th floor, C-53, G-
BlockBandra Kurla ComplexBandra (E)
400051 Mumbaï

mumbai@awex-wallonia.com

Hubert Goffinet (WAL)

Economisch en handelsattaché | India (New Delhi - Bangladesh - Nepal)

+91 11 42 42 82 00


BELGISCHE AMBASSADE
50-NShantipath, Chanakyapuri
P.B. 3 New Delhi 110021

newdelhi@awex-wallonia.com

Marc Devriendt (VL)

Economisch en handelsattaché | Indonesia

+ 62 21 316 20 36


BELGISCHE EMBASSY
Deutsche Bank Building,
16th floor
Jalan Iman Bonjol, 80
Jakarta 10310
Indonesia

jakarta@fitagency.com

Nooshin Rahgozar (VL)

Economisch en handelsattaché | Iran

+98 21 88 64 20 10

BELGISCHE AMBASSADE
Unit 6 - 12th floor - Negar Tower (n° 2485)
Vali-E-Asr Ave. (after Vanak Square)
IR - Teheran

tehran@fitagency.com

Gino Nale (BRU)

Economisch en handelsattaché | Israël - Palestijnse Gebieden

+972 544 792 792

BELGISCHE AMBASSADE
Abba Hillel street, 12 A
Sasoon Hugi building, 15th floor
5250606 Ramat Gan

telaviv@hub.brussels

Leila Aliyeva (WAL)

Economisch en handelsattaché | Kazakhstan - Tadzjikistan - Kirgistan

+ 7 727 267 64 13



Business Centre "Shartas
59A rue Amangeldy
3éme étage, bureau 3C
050012 ALMATY

almaty@awex-wallonia.com

Abid Husain (WAL)

Economische en handelsattaché | Pakistan - Afghanistan

+ 92 51 265 40 26


BELGISCHE AMBASSADE
House 14 -Street 17,F-7/2
Islamabad

islamabad@awex-wallonia.com

Emilia Santamaria Abela (WAL)

Handelsassistente | Filipijnen - Aziatische ontwikkelingsbank

+63 2 843 69 82


BELGISCHE AMBASSADE
Multinational Bancorporation Centre, 9th Floor
6805, Ayala Avenue – Salcedo Village
1227 Makati City
Metro Manila /PHILIPPINES

manille@awex-wallonia.com

Michèle Decaux (WAL)

Economisch en handelsattaché | Taiwan

+886 2 27 1512 15


Taipei
Suite 601, Worldwide House
131 Min-Sheng East Road, Sec. 3

taipei@awex-wallonia.com

Peter Christiaen (VL)

Economisch en handelsattaché | Thailand - Myanmar

+66 2 108 18 15


BELGISCHE AMBASSADE
16/F Sathorn Square
98 North Sathorn Road
Silom Sub-District, Bangrak District
Bangkok 10500

bangkok@fitagency.com

Vincent Swinnen (WAL)

Economisch en handelsattaché | Australië - Nieuw-Zeeland

+ 61 2 93 89 33 81

Suite 601, Level 6
282 Oxford Street
Bondi Junction NSW 2022
Sydney

sydney@awex-wallonia.com

Europe

Nikola Winzler (BRU)

Economisch- en handelsattaché | Duitsland (Berlijn - Hamburg)

+ 49 30 20 65 86 406


BELGISCHE AMBASSADE
Jaegerstrasse 52-53
D-10117 Berlin

berlin@hub.brussels

Bart Vandeputte (BRU)

Economisch en handelsattaché | Duitsland (Keulen)

+49 2 21/30 20 44 78/-79

Rundschauhaus/4. O.G.
Stolkgasse 25 – 45
50667 Köln

koeln@hub.brussels

Antonio Garcia (BRU)

Economisch en handelsattaché | Kroatië

+385 1 457 74 44

BELGISCHE AMBASSADE
Pantovcak 125 b1
10000 ZAGREB

zagreb@hub.brussels

Ariane Léonard (BRU)

Economisch en handelsattaché | Spanje (Madrid)

+34 91 435 13 24

BELGISCHE AMBASSADE
Paseo de la Castellana, 18 6º
E-28046 Madrid

madrid@hub.brussels

Carmen Coca (BRU)

Handelssecretaris | Spanje (Barcelona)

+34 93 272 26 05

BELGISCH CONSULAAT
Pau Clarís 110, 1a
E-08009 Barcelona

barcelona@hub.brussels

François de Vrije (BRU)

Economisch en handelsattaché | Frankrijk (Parijs - Monaco - Overzeese gebieden)

+33 1 44 09 94 15

BELGISCHE AMBASSADE
9 Rue de Tilsitt
F-75017 Paris

paris@hub.brussels

Marie Vanaerde (BRU)

Handelssecretaris | Frankrijk (Rijsel)

+33 3 28 36 85 10

Bureau de Lille de la Représentation Economique et Commerciale de la Région de Bruxelles-Capitale en France
6, rue Jean Roisin
F-59800 Lille

lille@hub.brussels

Francisca Boucher (BRU)

Economisch en handelsattaché | Italië (Milaan - Malta - San Marino)

+39 02 657 14 07
BELGISCHE AMBASSADE
Via Vincenzo Monti, 15
I-20123 MILANO

milan@hub.brussels

Nicolas Nève (BRU)

Economisch en handelsattaché | Polen

+48 22 850 00 85

BELGISCHE AMBASSADE
ul. Senatorska 34,
PL-00-095 Warszawa

warsaw@hub.brussels

Mounif Kilani (BRU)

Economisch en handelsattaché | Verenigd Koninkrijk (Groot-Brittannië)

+44 207 235 89 49

BELGISCHE AMBASSADE
17 Grosvenor Crescent
GB-SW1X 7EE LONDON

london@hub.brussels

Marijana Milosevic (BRU)

Economisch en handelsattaché | Servië - Montenegro

+ 381 11 308 55 70

BELGISCHE AMBASSADE
Koce Kapetana 30, I floor, app 2
11000 Belgrade
Serbia

belgrade@hub.brussels

Terry Huyghe (BRU)

+ 46 8 24 09 10

BELGISCHE AMBASSADE
Visiting address : Kungsbroplan 2
Mail address : Box 1040
SE 101 38 Stockholm

stockholm@hub.brussels

Müge Kaçar (BRU)

Economisch en handelsattaché (ad interim) | Turkije

+90 212 249 27 99/28/26

Gümüssuyu Inönü Caddesi N° 41
Bosfor Apt. 33 Daire 7
34 437 Beyoglu
ISTANBUL

istanbul@hub.brussels

Olivier Costa (BRU)

Economische en handelsattaché | Europese instellingen en Internationale organisaties

+32 2 233 03 56

Rue Belliard 65,
1040 Brussel
België

brussels@hub.brussels

Quentin Derzelle (WAL)

Economic and commercial attaché | Duitsland (München)

+ 49 89 389 89 20

Maximiliansplatz 12a
D-80333 München

munich@awex-wallonia.com

Dirk Smolders (VL)

Economisch en handelsattaché | Duitsland (Stuttgart)

+49 711 223 88 06

BELGISCH CONSULAAT
Kienestrasse 33
D-70174 Stuttgart

stuttgart@fitagency.com

Philippe Walkiers (WAL)

Economisch en handelsattaché | Oostenrijk - De Internationale organisaties te Wenen

+ 43 1 504 72 14

BELGISCHE AMBASSADE
6 Wohllebengasse
1040 WIEN

vienne@awex-wallonia.com

Kris Castelein (VL)

Economisch en handelsattaché | Denemarken - Groenland - Faröer Eilanden

+45 33 13 04 88

EMBASSY OF BELGIUM
Gothersgade 103, II
DK - 1123 København
Denmark

copenhagen@flanderstrade.com

Hanna Tuohino (VL)

Economisch en handelsattaché | Finland

+358 9 62 62 33

BELGISCHE AMBASSADE
World Trade Center
P.O. Box 800 (Aleksanterinkatu 17)
00100 Helsinki - Finland

helsinki@flanderstrade.com

Patrice Le Grelle (WAL)

Economisch en handelsattaché | Frankrijk (Lyon)

+33 6 11 63 90 91

BELGISCHE AMBASSADE
55, rue Président Edouard Herriot
69002 Lyon

lyon@awex-wallonia.com

Geneviève Wlazel (WAL)

Handelssecretaresse | Griekenland - Cyprus - Kosovo - Albanië

+30 2 10 361 01 20

BELGISCHE AMBASSADE
Odos Sékéri 3
10671 ATHENES

athenes@awex-wallonia.com

Edit Ránky (WAL)

Economisch en handelsattaché | Hongarije

+36 1 266 86 21

E.C.E. City Center
Bajcsy-Zsilinsky út 12 - (608)
H-1051 Budapest

budapest@awex-wallonia.com

Jacques Vanhoucke (VL)

Economisch en handelsattaché | Ierland

+ 353 1 631 52 87
BELGISCHE AMBASSADE
1, Elgin Road
Ballsbridge
Dublin 4
Ireland

dublin@fitagency.com

Sophie Massagé (VL)

Economisch en handelsattaché | Italië (Roma - Vatikaanstad)

+39 06 360 006 99

Academia Belgica
Via Omero, 8
I-00197 Roma

rome@fitagency.com

Jean-Philippe Schklar (WAL)

Economisch en handelsattaché | Letland-Estland-Lithouwen

+371 6 703 93 21

Alberta iela 13 (5e verdieping)
1010 Riga – Latvia

riga@awex-wallonia.com

Jiska Van De Koevering (VL)

Economisch en handelsattaché | Noorwegen - Ijsland

+47 22 12 83 00

Munkedamsveien 53D
N - 0250 Oslo

oslo@flanderstrade.com

Maria Da Luz De Sousa (WAL)

Economisch en handelsattaché | Portugal

+351 21 353 98 10

BELGISCHE AMBASSADE
Rua Castilho 75-4 DT 1250-068
P - Lisboa

lisbonne@awex-wallonia.com

Anne Defourny (WAL)

Economisch en handelsattaché | Roemenië - Moldavië

+40 21 314 05 77

Str Stirbei Voda 26-28, 3e verdieping
010113 Bucarest 1

bucarest@awex-wallonia.com

Gérard Seghers (WAL)

Economisch en handelsattaché | Russische Federatie (Moskou)

+7 495 697 82 73

BELGISCHE AMBASSADE
ul. Malaya Moltchanovka 7
121069 Moscou

moscou@awex-wallonia.com

Andrey Emeliyanov (VL)

Economisch en handelsattaché | Russische Federatie (Nizhny Novgorod)

+7 831 278 69 36

412, 4 Kostina Street
Nizhny Novgorod 603000

nizhnynovgorod@fitagency.com

Dmitry Gousakov (VL)

Economisch en handelsattaché | Russische Federatie (Sint-Petersburg)

+7 812 347 79 19

BELGISCH CONSULAAT
Saperny Pereulok 11
191014 Saint-Pétersbourg

saintpetersburg@fitagency.com

Emilia Suchalova (WAL)

Economisch en handelsattaché | Slovakije

+43 1 504 72 14

BELGISCHE AMBASSADE
6 Wohllebengasse
1040 WIEN

vienne@awex-wallonia.com

Barbara Čeč (VL)

Economisch en handelsattaché | Slovenië - Bosnië-Herzegovina

+3861 426 75 94

BELGISCHE AMBASSADE
Trg Republike 3 / VIII
1000 Ljubljana
Slovenia

ljubljana@fitagency.com

Véronique Huppertz (WAL)

Economisch en commercieel adviseur | Zwitserland

+41 22 788 48 60

Rue François Bonivard 10
1201 Genève

geneve@awex-wallonia.com

Eric Schmitz (WAL)

Economisch en handelsattaché | Tsjechische republiek

+ 420 224 934 570/571

Myslikova 31
CZ-11000 Praha 1

prague@awex-wallonia.com

Tatiana Korotitch (WAL)

Economisch en handelsattaché | Oekraine

+380 44 239 18 46

BELGISCHE AMBASSADE
4, Leontovicha Street
01030 KIEV

kiev@awex-wallonia.com